KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10559582
nr 1055 9582
Pastell
signerad. 1957, Komposition, 57x77
Utrop:
500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:28:44
400 kr
500 kr
2.000 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr